Zgłoś Szkołe

Jeśli Państwa uczniowie mają problem z przygotowaniem się do matury z matematyki, a nauczycielom brakuje czasu na powtórki, jeśli chcecie zainteresować uczniów przedmiotami przyrodniczymi to Cyfrowa Akademia jest projektem dla Państwa!

Cyfrowa Akademia to pierwsza w Polsce platforma MOOC skierowana bezpośrednio do uczniów, oferująca bezpłatne kursy online z matematyki i przyrody, zgodne z podstawą programową. Uczniowie mogą sami nabywać wiedzę, powtarzać materiał, doskonalić umiejętności i od razu śledzić postępy – wystarczy dostęp do internetu! Program kierowany jest do nauczycieli i uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Kursy z matematyki i przyrody stworzyli wybitni wykładowcy i specjaliści renomowanych polskich uczelni: Wojskowej Akademii Technicznej oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Centrum Edukacji Obywatelskiej jest liderem projektu, a za platformę odpowiada firma NebulaX. Projekt został sfinansowany ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Platformę i kursy znajdziecie Państwo pod adresem: www.cyfrowaakademia.pl.

Z naszych materiałów może skorzystać każdy, w dowolnym zakresie i dogodnym dla niego czasie bez żadnych formalności – wystarczy jedynie zarejestrować się jako użytkownik na platformie www.cyfrowaakademia.pl.

 

Szkoły chętne do intensywniejszej pracy w projekcie zapraszamy do podpisania z nami porozumienia o współpracy. Nauczycielom dodatkowo zaoferujemy bezpłatne webinaria dotyczące innowacyjnych metod nauczania oraz szeroki zasób materiałów.

Szkoły zainteresowane podpisaniem porozumień o współpracy prosimy o kontakt: agata.luczynska@ceo.org.pl

 

Spotkajmy się w Cyfrowej Akademii!